Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
de Vrij podarował koszulkę debiutancką Ligi Mistrzów
15 May

de Vrij podarował koszulkę debiutancką Ligi Mistrzów

Wpływ epidemii jest nadal wielki, ale wciąż nie może powstrzymać miłości fanów do piłki nożnej. Gracze mają również nadzieję, że będą mogli założyć koszulki piłkarskie i pojawić się w harmonogramie tak szybko, jak to możliwe, więc jest też wielu graczy, którzy ciężko pracują i robią dobrze na wybuch. Zapewniają nie tylko maski i posiłki dla personelu medycznego, który walczy na linii frontu. Inni gracze zbierają fundusze dla szpitala.

Inter de Vrij wziął udział w imprezie charytatywnej zorganizowanej przez shirtum.com, nagrał wideo na Instagramie i podaruje debiut w Lidze Mistrzów sezonu 2018-2019 przeciwko koszulka Inter Mediolan noszonym przez Tottenham Hotspur na aukcji. Wpływy z aukcji są wykorzystywane przez tych, którzy walczą z wirusem, aby pomóc epidemii. Dopóki jeszcze jedna osoba ciężko pracuje nad epidemią, normalny porządek zostanie przywrócony wcześniej.

Niezależnie od tego, czy są to gracze, czy fani, zapewniają własną siłę do walki z epidemią. Mamy również nadzieję, że epidemia jak najszybciej wznowi normalne wydarzenia i obejrzy więcej ekscytujących gier.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty