Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Utalentowana gwiazda cierpi na dyskryminację rasową
23 Oct

Utalentowana gwiazda cierpi na dyskryminację rasową

17-letni geniusz, Fati w koszulki piłkarskie, pokazał kolejny wspaniały występ w wygranym 5: 1 meczu Ligi Mistrzów Barcelony. Początkowo była to radość, ale nieodpowiednie uwagi reportera gazety ABC spowodowały, że Fati doświadczył niesprawiedliwej dyskryminacji rasowej po meczu.

Dyskryminacja rasowa to bardzo duży problem, a gazeta „ABC” opublikowała taki komentarz na temat występu Fati po meczu: „Biegnie jak antylopa, jak ci, którzy widzą policję na Barcelona Street Gracia. Czarny handlarz, który uciekł”. Opisał barcelońskiego nastolatka Fati z rasistowskimi wyrokami. To również wzbudziło złość wielu ludzi. To ktoś, kto ciężko pracuje dla swojej koszulka FC Barcelona. Nie należy ich tak traktować. Kiedy Fati doznał niesprawiedliwego traktowania, nie tylko jego kolega z drużyny Griezmann go wspierał, jego zespół również złoży pozew przeciwko ABC.

Dyskryminacja rasowa to potępione zachowanie, niezależnie od tego, czy jest to twoje własne zachowanie, czy słowa, kontroluj swoją wiedzę kulturową.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty