0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Tottenham Hotspur ponownie odwraca cud
11 May

Ostatnim mitem jest zdecydowanie Tottenham Hotspur. W półfinale Ligi Mistrzów UEFA 2018/19 w Premier League, Tottenham Hotspur, zmierzy się z holenderskimi gigantami Amsterdamsche FC. Tottenham Hotspur odlicza FC Amsterdamsche, 2-3 kończy odwrócenie i kończy kolejkę 3-kulową. Sukces sprawił, że fani koszulki piłkarskie zagotowali się. Łączny wynik obu drużyn wynosił 3 do 3, a Tottenham Hotspur wyeliminował Amsterdamsche FC z większą liczbą bramek, a Tottenham Hotspur z powodzeniem wszedł do finału Ligi Mistrzów.

Na początku gry holenderscy giganci objęli prowadzenie. Po 35. minucie zdobył prowadzenie 2: 0 dla drużyny holenderskiej. Z takimi wynikami Tottenham Hotspur chce mieć mniej okazji do powrotu. W drugiej połowie trener Pochettino dokonał korekty, a ofensywa Tottenham Hotspur została znacznie wzmocniona. Nie jest to kilka minut temu, to wynik nagle dokonał fanów w koszulka Tottenham Hotspur podekscytowany. W końcu, wraz z czasem przestoju, Lucas wystawił hat-trick 3-2, aby zabić Amsterdamsche FC!

zbyt szalony! Kolejne odwrócenie trzech piłek stało się ponownie rzeczywistością! Tottenham Hotspur po raz pierwszy w finale Ligi Mistrzów!