Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Sprzeczności między Neymar a Barceloną
25 Sep

Sprzeczności między Neymar a Barceloną

Toczył się spór między Neymarem a Barceloną, o którym podobno słyszano jakiś czas temu. Ostatnio obie strony miały spory o pieniądze, a sąd wezwał wysokich rangą członków Neymar i Barcelony. Tutaj nasz sklep internetowy sprzedaje koszulki piłkarskie.

Barcelona i Neymar mają również spory premiowe związane z umową o przedłużenie. Barcelona uważa, że nie ma obowiązku płacenia Neymarowi za jego „bonus lojalnościowy”. Więc Neymar pozwał Barcelonę do sądu. Podczas gdy Barcelona uważa, że Neymar jest w zwłoce, nie jest on zobowiązany do dalszego wypłacania premii lojalnościowej, ale zamiast tego prosi Neymara o dużą rekompensatę w celu zrekompensowania premii lojalnościowej wypłaconej przez Barcelonę Brazylijczykowi. Nadzieja, że fani chcą, aby Neymar nosił koszulka FC Barcelona, została zniszczona. Nie wiem, jak bardzo obie strony będą sprawiały kłopoty, a fani też są zdesperowani.

Neymar i Barcelona są jak rodzina i zapiszą się na chwilę, a obie strony pójdą na dwór. Wygląda na to, że obie strony nie są w stanie dojść do porozumienia.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty