Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Sancho bardziej chce jechać do Liverpoolu
07 Aug

Sancho bardziej chce jechać do Liverpoolu

Manchester United potrzebuje teraz gracza, który poprowadzi drużynę do chwały, a Sancho stopniowo stał się supergwiazdą. Tak więc Manchester United ścigał Sancho przez cały sezon, mając nadzieję, że ten skrzydłowy z Dortmundu wróci do Anglii. Jednak w porównaniu z Manchesterem United Sancho ma nadzieję, że będzie mógł nosić koszulka Liverpool. Liverpool nie tylko ma doskonały rekord, ale jest bardziej prawdopodobne, że zdobędzie trofeum w następnym sezonie.

Liverpool jest nie tylko mistrzem Premier League w tym sezonie, ale prawdopodobnie obroni tytuł w przyszłym sezonie. Jednak Manchester United będzie miał również miejsce w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, a także oczekuje się, że wygra Ligę Europy w tym sezonie. Dla Sancho Manchester United jest również bardzo atrakcyjny. Więc czy zdecyduje się nosić koszulka Manchester United? Ponieważ Liverpool chce podpisać kontrakt z Sancho, muszą sprzedać Mane'a lub Salaha. Przy obecnym doskonałym składzie Liverpoolu nie ma potrzeby ich sprzedawać i wybierać Sancho.

Sancho będzie wyglądać świetnie w koszulce Liverpoolu, ale Liverpool nadal nie ma środków finansowych, aby kupić Sancho.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty