0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
S.S. Lazio zajmuje Bolonię 2-0
04 Mar

S.S. Lazio spisał się bardzo dobrze w tym sezonie i wygrał 21 meczów z rzędu. Tysiące fanów nosi koszulki piłkarskie je wspierające. S.S. Lazio wygrał u siebie z Bolonią 2: 0 w 26. rundzie Serie A. Podczas gdy S.S. Lazio zdobył u siebie 3 punkty, tymczasowo przewyższył również pozycję Serie A z 62 punktami. Juventus zajął drugie miejsce z 60 punktami w jednej grze.

S.S. Lazio rozpoczął silną ofensywę po otwarciu. W 18. minucie gry S.S. Lazio objął prowadzenie. Po trzech minutach S.S. Lazio ponownie powiększył prowadzenie gospodarzy. Doprowadził 2-0 w pierwszej połowie. Wszyscy gracze w koszulka SS Lazio ciężko walczą. W drugiej połowie łatwo było zmienić stronę, chociaż ofensywa drużyny gości nie osłabła, ale nadal nie jest w stanie przebić się przez obronę przeciwnika. S.S. Lazio nie osiągnął wiele w drugiej połowie. Wynik został zablokowany na 2-0. S.S. Lazio wygrał grę i tymczasowo znalazł się na szczycie listy Serie A.

W końcu S.S. Lazio wygrał 2: 0 i był niepokonany w 21. rundzie ligi.