0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Remis Leicester City United Cup 1-1 z Villa
11 Jan

Leicester City zajmuje drugie miejsce w rankingu Premier League w tym sezonie, a Leicester City wypadło bardzo dobrze w tym sezonie. Kilka dni temu w pierwszej rundzie półfinałów Pucharu Ligi, pierwsza runda półfinałów Pucharu Ligi nie wykorzystała przewagi gospodarzy - remis Aston Villa z Leicester City 1: 1. Tutaj przygotowujemy koszulki piłkarskie.

Gra była rozgrywana na stadionie King Power. W trakcie gry Villa była głównie defensywna. Jednak w 28. minucie gry Aston Villa pierwszy przełamał impas. Aston Villa objął prowadzenie 1-0! Pierwsza połowa pozostała 1-0 do końca. W drugiej połowie gra była łatwa, aw 75. minucie Leicester City wyrównał wynik 1-1! Od tego czasu żadna ze stron nie odniosła sukcesu

Pod koniec gry dwie drużyny uścisnęły dłonie 1-1. Zawodnicy w koszulka Leicester City nie odnieśli ostatecznego zwycięstwa.

Ze względu na skuteczną obronę przeciwnika Astona Villi Leicester City był trochę pasywny w pierwszej połowie i grał zbyt wolno, ale dobrze spisali się w drugiej połowie i ostatecznie nie udało im się wygrać. Jednak Leicester City zakończyło się remisem 1-1.