0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Real Madryt traci pierwsze miejsce na Majorce
21 Oct

Real Madryt był na szczycie listy od początku ligi. Real Madryt osiągnął już 9. rundę, ale stracił najwyższe miejsce. Real Madryt stracił najwyższą pozycję, ale był to trzypunktowy wskaźnik, który został obniżony na Majorkę. Niepokój wywołany tą grą sprawił, że fani też się zastanawiali, obie drużyny były tak zróżnicowane, a Real Madryt przegrał 1-0. Majorka przegrała. W tej chwili muszą nosić koszulki piłkarskie, aby je wspierać.

W 7 minucie meczu Majorka objęła prowadzenie w zespole. Po tym, jak obie strony nie zrobiły drzewa, pierwsza połowa zakończyła grę 1-0. W drugiej połowie łatwo było walczyć, a Majorka była bardziej zdeterminowana do zmniejszenia obrony w drugiej połowie. Przestępstwo Realu Madryt jest wciąż w impasie. Ostatecznie Real Madryt nadal nie zdobył żadnych punktów, a końcowy wynik został zablokowany w 0-1. Fani w koszulka Atlético Madryt byli bardzo rozczarowani.

Real Madryt przegrał 0: 1 z Majorką, więc Barcelona stała się najważniejszą nazwą w La Liga, a Real Madryt zajął drugie miejsce.