Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Real Madryt może wykopać Mbappé tego lata
27 Mar

Real Madryt może wykopać Mbappé tego lata

Umowa między Mbappé a Paris Saint-Germain wygasa 30 czerwca 2022 r., Ale kwestia przedłużenia między obiema stronami nie została omówiona. A francuska gazeta zespołowa niedawno poinformowała, że Mbappé kłócił się z fanami. Gwiazda, która ma tysiące fanów noszących dla niego koszulki piłkarskie, ostatecznie zesztywniała wraz z fanami.

Mbappé ma teraz relacje z trenerem Paris Saint-Germain i fanami, którzy za nim podążali. Były pęknięcia. Rezultat jest oczywiście najbardziej szczęśliwy z Realu Madryt. Od zeszłego sezonu francuska gwiazda była najważniejszym celem Florentino. Zawsze miał nadzieję, że Mbappé będzie mógł założyć koszulka Real Madryt i zagrać w Realu Madryt. Zawirowania między Mbappé a fanami spowodowały determinację Mbappé w opuszczeniu Paryża Saint-Germain, co dało Realowi Madryt doskonałą okazję do zdobycia francuskiej supergwiazdy.

Mbappé zamierza także dołączyć do Realu Madryt. Konflikt między Mbappé a fanami daje Realowi Madryt możliwość zaprezentowania Mbappé również tego lata.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty