Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Pogba nadal wierzy w Manchester United
15 Apr

Pogba nadal wierzy w Manchester United

Druga runda ćwierćfinału Ligi Mistrzów wznowi się w tym tygodniu, co będzie kolejnym wydarzeniem, którego oczekują fani. Fani Armii Czerwonej nadal będą nosić koszulki piłkarskie plus tę grę. W 1/8 finału Ligi Mistrzów w tym sezonie tylko jedna bramka przegrała w pierwszej rundzie. Jednak Pogba, która jest główną postacią Manchesteru United, pokazała, że Manchester United jest nadal pewny odwrócenia, a Armia Czerwona będzie cieszyć się z konfrontacji tej gry.

Pogba powiedziała: „Musimy rozważyć następny mecz, następny mecz, zrobić sobie przerwę, a następnie skupić się na meczu z Barceloną. Ćwierćfinały Ligi Mistrzów są wspaniałe, musimy tylko cieszyć się, płacić i wierzyć w siebie. Tenacious Gracz w czerwonej koszulka Manchester United uważa, że może odwrócić zwycięstwo 3-1 na drodze. Teraz Manchester United wierzy, że może powtórzyć cud z Paryżem i kontratakować Barcelonę na Camp Nou.

Wierzę, że fani również bardzo cieszą się na tę grę, chcą wiedzieć więcej informacji, proszę zwrócić uwagę na nas, aby zrozumieć.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty