0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Paris Saint-Germain odnosi siedem kolejnych zwycięstw
03 Nov

Paris Saint-Germain wyzwał FC Nantes Atlantique w meczu wyjazdowym. Obie drużyny nadal mają dużą różnicę w sile, więc wynik nie jest niepewny. Ubrany w koszulki piłkarskie Mbappé wniósł wielki wkład, pomagając Paris Saint-Germain pokonać FC Nantes Atlantique 3: 0 w wyjazdowym meczu, wygrywając siedem kolejnych zwycięstw, jednocześnie prowadząc w tabeli.

Na początku pierwszej połowy meczu żadna ze stron nie miała rekordu. Na początku drugiej połowy obie strony zmieniły strony. Paris Saint-Germain otworzył rekord i objął prowadzenie. W 65. minucie Mbappé zdobył swój własny rzut karny i wynik wynosił 2-0. Wielu fanów w koszulka Paris Saint-Germain widziało świt zwycięstwa. W 89. minucie Paris Saint-Germain zapewnił sobie zwycięstwo. Sarabia przechwycił piłkę, strzelił i zdobył gola. Paris Saint-Germain prowadził z FC Nantes Atlantique 3: 0!

Pod koniec meczu Paris Saint-Germain ostatecznie pokonał przeciwnika 3: 0 FC Nantes Atlantique, kończąc 7 kolejnych zwycięstw ligowych.