0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Paris Saint-Germain 4-1 zwycięstwo nad Stade Rennais
28 Jan

W sezonie 2018/19, 22. runda wyścigu fokusowego Ligue 1, francuskiego giganta Paris Saint-Germain trwa nadal, Paris Saint-Germain siedzi w domu przeciwko Stade Rennais. Paris Saint-Germain4-1 pokonał Stade Rennais. Kibice w paryskich koszulki piłkarskie Saint-Germain są wiwatujący i dumni.

W pierwszej połowie, w 7. minucie, Cavani otworzył wynik i strzelił bramkę na środku drogi. Paris Saint-Germain objął prowadzenie! Paris Saint-Germain 1-0 Stade Rennais. W 28 minucie Stade Rennais wyrównał wynik, a Stade Rennais 1-1 remisował Paris Saint-Germain! Łatwa walka boczna, 60. minuta, Paris Saint-Germain znów prowadzi! Di María strzelił spalonego na spalonym, a Paris Saint-Germain 2-1 prowadzi Stade Rennais! W 66. minucie Stade Rennais popełnił błąd na polu obrony, Mbappé jednoosobowym strzelił gola, Paris Saint-Germain strzelił kolejny gol, a Paris Saint-Germain3-1 prowadził Stade Rennais! W 71. minucie Paris Saint-Germain przypieczętował zwycięstwo! Mbappé ubrana w koszulka Paris Saint-Germain, nr 7 minęła piłkę i pomogła Cavani zwiększyć wynik. 4-1 zwycięstwo nad Stade Rennais.

Pod koniec meczu Paris Saint-Germain 4-1 zwycięstwo nad Stade Rennais, utrzymując dominację Ligue 1.