0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Paris Saint-Germain 1-2 przegrał z drużyną spadkową Dijon FCO
04 Nov

Francuski League jest ciągle w ostrej konkurencji, a Paris Saint-Germain jest w 12. rundzie z Dijon FCO, w tej grze, Paris Saint-Germain i rekord Dijon FCO1-2 jest bezpośrednio zimno. Ciemnoniebieska koszulki piłkarskie jest szokująca, ponieważ jest to druga gra, którą Paris Saint-Germain przegrał w 12 meczach z Dijon FCO.

Na początku gry Paris Saint-Germain rozpoczął silną ofensywę. W 19 minut po rozpoczęciu gry Di María asystował Mbappé w zdobyciu bramki i zdobyciu przewagi. Jednak w pierwszej połowie czasu przestoju Dijon FCO wyrównał wynik, remis Dijon FCO1-1 Paryż Saint-Germain. W drugiej połowie Dijon FCO strzelił gola na początku, a Dijon FCO2-1 wyprzedził wynik! Zawodnik na koszulka Paris Saint-Germain również wykonał kilka strzałów. Ale nie można strzelać pomyślnie. W następnym czasie żadna ze stron nie zdobyła bramki. Wyniki obu stron są bezpośrednio zablokowane w 1-2.

W końcu Paris Saint-Germain przegrał z drużyną spadkową Dijon FCO, a 1-2 przegrał z Dijon FCO. Zakończył również serię zwycięstw w sześciu meczach Paris Saint-Germain w różnych wydarzeniach.