0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Paris Saint-Germain 1-0 Atulouse FC
26 Nov

Skupienie gry w lidze francuskiej rozpoczęło się na stadionie Prince Park, a francuscy giganci Paris Saint-Germain grali w domu przeciwko Tuluzie. Paris Saint-Germain 1-0 Toulouse FC. Mange fanów w Paryżu Saint-Germain-koszulki piłkarskie jublet na dem.

Po gwizdku sędziego oficjalnie rozpoczęła się gra, a Toulouse FC w wyjazdowej grze wyszło na prowadzenie w środkowym kole. W grze 9 minut, Verratti asystował Di María i strzelił bezpośrednio, zapisany przez innego bramkarza. Cavani po lewej stronie małego ograniczonego obszaru odniósł sukces. Paris Saint-Germain jest obecnie 1-0 u siebie. W następnym trudnym pociągnięciu pomiędzy dwoma stronami nie można osiągnąć żadnego postępu. Pierwsza połowa meczu 1-0. Sędzia ponownie zagwizdał, oficjalnie rozpoczęła się druga połowa gry, ale żadna ze stron nie odniosła sukcesu. Obie strony nie zdobyły gola w czasie postoju, wyniki obu drużyn były zablokowane w 1: 0. Sport piłki nożnej przyciągnął wielu rodziców, aby kupić koszulka Paris Saint-Germain, aby dołączyć do tej gry.

Przełożony atakujący Paris Saint-Germain może zaakceptować wynik niewielkiej wygranej w domu.