Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Neymar odmawia przedłużenia z Paris Saint-Germain
20 Nov

Neymar odmawia przedłużenia z Paris Saint-Germain

Neymar został zbojkotowany przez fanów przez jakiś czas po szalonych plotkach o transferze. Neymar nadal nosił koszulka Paris Saint-Germain i stopniowo włączał się do grupy. Właśnie wtedy, gdy wszyscy myśleli, że Neymar powinien się uspokoić i zostać w Prince Park. Neymar odrzucił długoterminową ofertę Paris Saint-Germain od lata 2025 r.

Neymar, uważany za trzecią co do wielkości koszulkę świata, chce uzyskać lepszy rozwój w Paris Saint-Germain, ale wyniki nie są zadowalające. Neymar podupada w ostatnich sezonach i nie był nominowany do Złotego Globu. Umowa między Neymar i Grand Paris Saint-Germain wygasła latem 2022 roku, a on postanowił odmówić przedłużenia umowy z zespołem i nadal rozważa powrót do Barcelony. Chcę ponownie założyć koszulka FC Barcelona i szukać lepszego rozwoju.

Paris Saint-Germain zawsze chciał podpisać umowę z Neymarem, a sam Neymar rozważał swój rozwój i nie był w stanie podpisać umowy z Paris Saint-Germain. Nie wiem, czy bojkot boomu Neymar zostanie ponownie odebrany.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty