Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Neymar ma marzenie dla Barcelony
13 Mar

Neymar ma marzenie dla Barcelony

Po tym, jak Neymar dołączył do Barcelony, zespół osiągnął wielki sukces, zdobywając wielu fanów koszulki piłkarskie, aby go śledzić, i pomógł klubowi wygrać Ligę Mistrzów, a jego linia strajkowa MSN z Messim i Suarezem jest najpopularniejsza w Europie. Smutny.

W 2017 roku przeniósł się z Barcelony do Paris Saint-Germain, co bardzo rozczarowało fanów. Ale brazylijskie gwiazdy nigdy nie ukrywają swojej miłości do starego klubu. Neymar powiedział: „Wszyscy wiedzą, że moim marzeniem jest pracować w Barcelonie, to jest sen, który miałem od dziecka i osiągnąłem to, więc czuję, że nie żałuję”. Zostałem zapytany o mój transfer z Realem Madryt. Kiedy podobno, Neymar powiedział: „Powiedziałem tylko, że Real Madryt jest gigantem na dużą skalę, a każdy potężny gracz chce założyć koszulka Paris Saint-Germain”.

Neymar powiedział, że była bardzo szczęśliwa i szczęśliwa w Paris Saint-Germain, ale nikt nie wie, co wydarzy się w przyszłości. Oznacza to, że Neymar może dołączyć do Realu Madryt. Jest to również coś, na co warto czekać.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty