Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Mourinho grozi zwolnienie
09 Oct

Mourinho grozi zwolnienie

Manchester United dzieli tylko dwa punkty od niebezpieczeństwa obniżenia. Potrzebują więcej fanów, aby kupić koszulki piłkarskie je wspierać. Następnym wydarzeniem jest Liverpool, władca Premier League, a szansa na zwycięstwo jest bardzo krępująca. Jeszcze bardziej niebezpieczne jest spotkanie Manchesteru United z obniżeniem poziomu. Manchester United nie zwolni Mourinho, a Mourinho jest na skraju życia i śmierci.

Manchester United w meczu z Liverpoolem, menedżerowie Manchester United domyślnie przegrali z Liverpoolem. Dlatego menedżerowie Manchesteru United z niecierpliwością czekają na mecz z Norwich City. Ta gra określa los Mourinho. Fani w koszulka Manchester United modlą się za niego. Manchester United stanął w obliczu ogromnego pogorszenia koniunktury w Newcastle w Premier League, Norwich City jest teraz drugim najniższym, jeśli Manchester United przegrał z drużyną spadkową, wpadł w strefę spadkową. Zatem Mourinho jest tak naprawdę przeznaczeniem stawienia czoła schodzeniu.

Manchester United wpadnie w strefie spadkowej w tym sezonie. Myślę, że więcej fanów rozczaruje Manchester United i nie mogę się doczekać ich wysiłków.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty