Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Messi nie wraca na krótko do drużyny narodowej
29 Oct

Messi nie wraca na krótko do drużyny narodowej

Fakt, że Messi prowadził argentyńską drużynę w Pucharze Świata był niezadowalający i był kwestionowany przez wiele osób. To również skłoniło Messiego do wycofania się bezpośrednio z drużyny narodowej. Ostatnio, wiele plotek, że Messi jest gotowy, aby powrócić do Argentyny, faktyczna sytuacja jest taka, że Messi jest nadal twardy, to znaczy nie powtarzać argentyńskiej koszulki piłkarskie w krótkim czasie.

Adidas i Argentine Football Association przekonują Messiego do wzięcia udziału w meczu Argentyny z Meksykiem w listopadzie tego roku. Argentyńska drużyna będzie uczestniczyć w dwóch meczach towarzyskich organizowanych przez Adidasa. Pomysł Adidasa i Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej ma przekonać Messiego, by ponownie założył koszulka Argentyna drużyny narodowej, ale Messi nie przyjmuje tej rady. Nikt nie może przekonać Messiego, że nie zmieni swojej decyzji. Po Mistrzostwach Świata w Rosji Messi nie brał udziału w szkoleniu kadry narodowej. Przed końcem 2018 r. Nie zamierzał powracać do reprezentacji narodowej.

Dla Argentyny Messi jest ważną postacią w reprezentacji narodowej. Kiedy Messi wraca, wciąż jest znakiem zapytania. Dlatego zarówno fani, jak i Argentyńskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej nadal oczekują na powrót Messiego.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty