0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Mecz u siebie Bayernu Monachium 5-2, rewers 1. FSV Mainz 05
08 Jan

Bayern Monachium doszedł do 14. rundy. Jako silny zespół w Bundeslidze, Bayern Monachium nadal prowadzi w tym sezonie w tabeli Bundesligi. W ostatniej rundzie meczu Bayern München, po przegranym 0-2, spokojnie odwrócił końcówkę i ostatecznie pokonał 1. FSV Mainz 05 5-2. To jeden z głównych powodów, dla których tysiące fanów wybiera koszulki piłkarskie Bayernu Monachium.

Na początku zawodów ofensywa 1. FSV Mainz 05 była bardziej intensywna. W pierwszej połowie meczu 1. FSV Mainz 050-2Bayern München! W drugiej połowie spotkania Bayern München zaczął kontratakować, najpierw wygrywając miasto w 50. minucie, a potem remisując. Zawodnicy w koszulkach ciężko pracują na swoje koszulka Bayern Monachium. W kolejnych meczach Bayern München walczył coraz odważniej, a nawet skończył trzy mecze. Ostatecznie Bayern München nie tylko osiągnął odwrócenie, ale także duże odwrócenie.

Ostatecznie Bayern München u siebie u siebie wygrał 5-2 z 1. FSV Mainz 05.