Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United zmienia koszulkę w przyszłym sezonie
26 Jun

Manchester United zmienia koszulkę w przyszłym sezonie

Następny sezon każdego zespołu został wystawiony jeden po drugim. koszulki piłkarskie niektórych drużyn zostały uznane przez fanów, a niektóre zostały skrytykowane przez fanów. A wcześniejszy styl koszulki Manchester United na sezon 2020/21 wywołał kontrowersje, a jego osobliwy projekt został mocno wyszydzony.

Za każdym razem zespół celowo wystawia koszulkę, aby wypróbować stosunek fanów do nowej koszulki sezonowej. Po tym, jak koszulki Manchester United zostały odkryte w nowym sezonie, nowe koszulki Manchester United były zbyt brzydkie, co spowodowało, że fani narzekali. Z powodu ciemnoczerwonych, żółtych i czarnych kropkowanych linii na tej koszulce został wyszydzony jak brytyjski fotel autobusowy. Zmodyfikowana koszulka Manchester United domowa , styl jest bardziej zwięzły, zmieniony na czerwony okrągły dekolt i zdjęty biały mankiet, pozostawiając tylko trzy białe paski na ramionach.

Koszulka Manchester United na nowy sezon została poprawiona i zyskała uznanie fanów. Mamy również nadzieję, że ta koszulka przyniesie szczęście.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty