Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United nie idzie dobrze w nowym sezonie
19 Nov

Manchester United nie idzie dobrze w nowym sezonie

Manchester United odniósł tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 5 meczach, a Manchester United został już wyeliminowany w Pucharze Ligi Angielskiej. Obecnie Manchester United zajmuje tylko 6 miejsce w tabeli Premier League, z Chelsea na pierwszym miejscu. Jest 9-punktowa różnica. Jeśli Manchester United nie zmieni status quo, to prawdopodobnie zostanie odrzucony przez Ligę Mistrzów, co jest nie do zniesienia dla kibiców w koszulki piłkarskie.

Obecni fani Manchesteru United są wściekli. Kibice Manchesteru United zdecydowanie domagają się zmiany trenera drużyny Solskjæra. Kibice muszą rozwiązać część kryzysu finansowego i uspokoić kibiców w koszulka Manchester United. Według doniesień Manchester United rozważa zastąpienie Solskjæra. To uspokoi niektórych fanów, jednocześnie umożliwiając wsparcie dla Solskjær. Fani są bardzo zaniepokojeni.

Wzmocnienie Manchesteru United może być w zimowym oknie, a ogólny skład Manchesteru United może zostać w tym czasie skorygowany, wtedy może to zmienić status quo.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty