0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United jest równy wynikowi w czasie postoju
30 Jan

W sezonie 2018/2019 na Old Trafford rozpoczęło się skupienie Premier League w 24. rundzie. Całą przewagę Burnley FC zdobył Pogba w ciągu ostatnich kilku minut. Czas zatrzymania był Lindelöf dla Manchesteru United. Dopasuj wynik. To było bardzo ekscytujące, pozwolić tej scenie założyć koszulki piłkarskie Manchester United.

Po otwarciu Manchester United objął prowadzenie. Jednak żaden z nich nie zdobył bramki. Obie strony nie osiągnęły sukcesów w pierwszej połowie. Połowa, Manchester United0-0Burnley FC. W drugiej połowie meczu, zawodnicy Burnley pomogli Barnesowi udanego strzału, Manchester United 0-1Burnley FC. W 81. minucie Manchester United stracił kolejny gol. Manchester United został niewłaściwie broniony w strefie ograniczonej. Manchester United 0-2 Burnley FC. W ciągu ostatnich kilku minut gracz Manchesteru United został ukarany grzywną, a Pogba w koszulka Manchester United nr 6. Po odzyskaniu jednego punktu obie strony weszły w fazę zatrzymania. Bramkę zdobył Lindelöf, a Manchester United ukończył 2: 2 z Burnley FC.

W końcu remis Manchester United 2-2 z Burnleyem FC wygrał okrzyki fanów Manchesteru United.