Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Leicester City ciężko jest wygrać
16 Nov

Leicester City ciężko jest wygrać

W tym sezonie Leicester City wypadło bardzo dobrze, tylko jeden mecz w siedmiu meczach, i zajął drugie miejsce w tabeli Premier League. Daje to także fanom koszulki piłkarskie oczekiwanie na zwycięstwo Leicester City w Premier League. Odpowiedział obrońca Leicester City, Jonny Evans, a Leicester City był bardzo trudny na drodze do zdobycia mistrzostwa.

Chociaż Jonny Evans powiedział, że Leicester City ma siłę, aby udowodnić, że jego drużyna ma możliwość wygrania każdego meczu. Ale na drodze do zdobycia mistrzostwa jest to długi sezon, a każda drużyna ma swoją siłę. Evans w koszulka Leicester City powiedział, że chociaż jest wystarczająca pewność siebie, kolejny etap sezonu jest sprawdzianem siły drużyny. „Jest za wcześnie, aby mówić o wygraniu mistrzostw przed świętami Bożego Narodzenia. Droga do zwycięstwa będzie trudna i wymaga silnego i zjednoczonego składu ”- powiedział.

Leicester City zajmuje drugie miejsce w rankingu i potrzebuje więcej osiągnięć w przyszłości, aby reprezentować drogę Premier League do zwycięstwa.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty