0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Kanada odwrócenie 4-1
15 Oct

Szósta runda eliminacji północnoamerykańskich oficjalnie się rozpoczęła. Przeciwnik Kanady, Panama, ma niewielką różnicę między tymi dwoma zespołami. W poprzedniej rundzie Panama skutecznie pokonała drużynę z USA i zajęła trzecie miejsce w fazie grupowej. Kanada Zespół tymczasowo zajmuje czwarte miejsce. Dlatego ta runda jest bardzo ważna dla obu drużyn i obie chcą tym razem zdobyć punkty. Tysiące fanów w koszulki piłkarskie również przyszło im dopingować.

W czwartej minucie po rozpoczęciu meczu Panama wyszła na prowadzenie i objęła prowadzenie. Jednak Kanada, która polegała na przewadze na własnym boisku, szybko wyrównała wynik. Wiwaty fanów w koszulka Kanada na scenie osiągnęły punkt kulminacyjny. Potem dziesiątki obu stron były zaniepokojone. W 65. minucie supergwiazda Bayernu Monachium Davis dotarła do strefy karnej aż do odwrócenia wyniku. Po udanym prowadzeniu Kanady nadal zdobywał 2 piłki.

Po odpadnięciu w meczu otwarcia Kanada odwróciła swojego przeciwnika 4-1 i z powodzeniem zdobyła tę kluczową trójkę.