0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Juventus pokonał lidera Interu
11 Mar

Rozpoczęła się 26 runda sezonu 2019-2020 kluczowego meczu Juventusu w Serie A. Juventus stawia czoła Interowi w domu. W pierwszej połowie obie strony na próżno się wymieniły. W drugiej połowie Ramsey i Dybala strzelili z powodzeniem. Juventus pokonał Inter 2-0 u siebie, a Juventus wrócił na szczyt listy Serie A. Piłka nożna staje się coraz ważniejszym sportem, a wielu rodziców kupiło koszulki piłkarskie, aby dodać ją do tej gry.

Z powodu epidemii fani nie tylko nie mogą bezpośrednio pojawić się na widowni, ale nie mogą pozostać poza boiskiem. W pierwszej połowie obrona obu stron była bardzo solidna, a żadna ze stron nie zdobyła bramki w pierwszej połowie. W drugiej połowie łatwo było grać obok siebie. W 54. minucie Ramsey przełamał impas i Juventus 1-0 Inter. W 67. minucie Ramsey w koszulka Juventus asystował Dybali i Juventusowi 2: 0 Inter. Następnie żadna ze stron nie odniosła sukcesu, a wynik obu stron został zablokowany na poziomie 2-0.

Pod koniec gry Juventus pokonał u siebie Inter 2-0, aby wygrać.