Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Gwiazdy Manchesteru zainteresowane Realem Madryt
09 Mar

Gwiazdy Manchesteru zainteresowane Realem Madryt

Manchester City doznał europejskiego zakazu, więc wiele osób spekuluje, że generałowie w Manchester City odejdą. Niedawno gwiazda Manchesteru City, Sterling, po raz kolejny pojawiła się pogłoska o przeniesieniu z Realem Madryt. Sam Sterling nawet wziął na ramiona koszulki piłkarskie Realu Madryt, aby zrobić zdjęcia, i pogłoska była punktem kulminacyjnym.

Sterling wyraził swoje dobre uczucia do Realu Madryt: „Teraz jestem w Manchesterze, jestem bardzo szczęśliwy, ale chcę powiedzieć, że Real Madryt jest bardzo dobrym klubem. Kiedy widzisz tę białą koszulka Real Madryt, wiesz, jak ważny jest ten klub To niezwykłe, ale obecnie mam umowę z Manchester City i szanuję umowę, ale Real Madryt jest świetnym klubem. ”Chociaż Sterling nie wyraził na razie zamiaru opuszczenia Manchester City, ale zamierza także dołączyć do Realu Madryt Być członkiem Realu Madryt.

Niezależnie od tego, czy jest to Sterling, czy trener Realu Madryt, obie strony nadal chcą współpracować. Zidane powiedział: Jest bardzo dobrym graczem, nie ma co do tego wątpliwości.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty