0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
FC Bayern Monachium z kryzysu
27 Oct

Bayern Monachium zawsze był spadkiem w lidze, podobnie jak obrońca z zeszłego sezonu FC Bayern Monachium, w tym sezonie nie jest zadowalający. W trzeciej rundzie fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA Bayern Monachium pokonał Ateny AEK 2-0 i dwa razy z rzędu zwyciężył. Zachęcam wielu fanów w koszulki piłkarskie.

Bayern Monachium pokonał VfL Wolfsburg 3: 1 w ostatniej rundzie i wygrał pierwsze pięć meczów. Mimo, że była to wyjazdowa gra, Bayern Monachium, który miał dobrą pozycję, przejął inicjatywę od samego początku. Pierwsza połowa to 0-0. Po drugiej połowie meczu FC Bayern München w końcu złamał impas w 61. minucie. FC Bayern Monachium prowadzi 1: 0. Dwie minuty później Bayern Monachium powiększył prowadzenie. W grze Lewandowski, który miał na sobie koszulka Bayern Monachium, pchnął pustą bramkę i przepisał wynik na 2: 0. Wynik został również utrzymany do końca.

FC Bayern Monachium 2: 0 Ateny AEK z zadowoleniem odnosi się do dwóch kolejnych zwycięstw, wybitne wyniki Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, jest także bardzo podekscytowane.