Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Epidemia w drużynie Manchesteru City
01 Jan

Epidemia w drużynie Manchesteru City

Wielka Brytania stoi obecnie w obliczu poważnej epidemii, a wskaźnik zarażenia epidemią wzrósł o 70%. Giganci Premier League już od dawna mierzą się z tym spotkaniem. Po 16. kolejce drużyna Blue Moon "Manchester City wybuchła chorobą korony. Obecnie zdiagnozowano 4 osoby i Manchester City może zostać zawieszony. Tutaj przygotowaliśmy koszulki piłkarskie.

Wiemy, że przed Bożym Narodzeniem Manchester City ogłosił, że Jesus, Walker i dwóch pracowników zespołu zostało zarażonych nowym wirusem korony. Manchester City musiał przeprowadzić testy dla innych członków zespołu, zanim zdecydował, czy przekwalifikować się. Mam nadzieję, że zawodnicy w koszulka Manchester City mogą być zdrowi. Doprowadziło to również do tymczasowego przełożenia meczu wyjazdowego zespołu z „Taffy” Evertonem. W przypadku Manchesteru City ich mecze ligowe zostały pierwotnie pominięte i muszą znaleźć czas na makijaż w przyszłym roku. Nie wiem, czy Manchester City poradzi sobie z mocnym wydarzeniem.

Możemy się tylko spodziewać, że inni gracze Manchesteru City zdadzą test płynnie, aby zapewnić kontynuację walki drużyny.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty