0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Dwie czerwone kartki w meczu AS Monaco
03 Feb

AS Monaco zajmuje już 13 miejsce w lidze w tym sezonie. W ostatniej rundzie AS Monaco odszedł, by rzucić wyzwanie strefie spadkowej Nîmes Olympique. AS Monaco przegrał 1–3 z Nimes Olympique. Tysiące fanów w koszulki piłkarskie jest niezadowolonych. A AS Monaco ma dwie czerwone kartki w grze. Ta rzadka scena bezpośrednio zmieniła trend całej gry.

W 13. minucie otwarcia Ben Yedel przełamał impas dla AS Monaco i wkrótce Nîmes Olympique wyrównał wynik. Jednak po 32 minutach Bakayoko złośliwie nadepnął na prawą kostkę Filippo. Sędzia pokazał mu czerwoną kartkę, co doprowadziło do sporu między dwiema stronami. koszulka AS Monaco skrzydłowy Gelson Martins był poza kontrolą. Lekko popchnął sędziego i pokazał mu czerwoną kartkę. Te dwie czerwone kartki zmieniły zatem ofensywę AS Monaco, a Nîmes Olympique strzelił dwie bramki w drugiej połowie, aby zablokować zwycięstwo.

9 na 11 AS Monako nie utrzymało oryginalnej ofensywy. Wynik został odwrócony przez Nîmes Olympique.