Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Czy Ronaldo opuści Juventus
14 Aug

Czy Ronaldo opuści Juventus

Ronaldo był ostatnio zgorszony. Ronaldo był gorączkowo ogłuszany przez media, że ​​opuści Juventus, a jego skandalem jest Paris Saint-Germain, który jest również najpotężniejszym zespołem, który go podpisał. Czy pozna koszulki piłkarskie Paris Saint-Germain? Więcej mediów ujawniło, że Ronaldo i Paris Saint-Germain mają bardzo bliskie relacje, a ich umowa została umieszczona w porządku obrad.

Niektóre media stwierdziły, że to szum Ronaldo dotyczący przeniesienia się do Paris Saint-Germain, nie dlatego, że Paris Saint-Germain ściga Ronaldo, ale Mendes jest upoważniony do obsługi Ronaldo, aby opuścić Juventus. Dlaczego Ronaldo zgłosił opuszczenie Juventusu? Juventus chce zmniejszyć tę część wydatków płacowych Ronaldo, sytuacja jest tak ekstremalna. Pozwól Ronaldo zdjąć koszulka Paris Saint-Germain, aby utrzymać swój deficyt finansowy. Dlatego Ronaldo polecono wszystkim drużynom, nawet Barcelonie.

Chociaż Juventus polecił Ronaldo Barcelonie, ale z Ronaldo walczącym dla Realu Madryt przez tyle lat i rywalem Barcelony, Ronaldo raczej nie dołączy do Barcelony.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty