Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Czy Erikson naprawdę dołączy do Interu?
15 Jan

Czy Erikson naprawdę dołączy do Interu?

Tottenham Hotspur osiągał w tym sezonie słabsze wyniki, co doprowadziło do determinacji Eriksona do odejścia. Jeśli chodzi o to, do której drużyny dołączy Erikson, przyciągają ją także fani. Niedawno ujawniono, że Erikson zgodził się dołączyć do Interu. Czy gwiazda Premier League będzie nosić koszulki piłkarskie Interu?

Umowa Eriksona i Tottenhamu Hotspur wygasa tego lata. Jeśli Erikson jest zdecydowany odejść, po raz ostatni go wypuszcza. Tottenham Hotspur podał Eriksona za 20 milionów euro, a Inter podał 16 milionów euro plus premie. Różnica między obiema stronami nie jest bardzo duża. Czy Erikson skończy w koszulka Inter Mediolan? Według włoskiego Sky Sports Erikson omówi kilka szczegółowych problemów z Interem w tym tygodniu. Zgodził się opuścić Tottenham Hotspur z opłatą za transfer w wysokości 16 milionów euro plus plan bonusowy. Teraz sprawdź, czy Tottenham Hotspur zgodzi się puścić.

Obecnie obie strony wciąż dyskutują, czy nadszedł czas, aby sprawdzić, czy Erikson w końcu dołączy do Interu. Poczekajmy i zobaczmy.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty