0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Chelsea home Lectra Brighton & Hove Albion
05 Apr

W 27 rundzie Premier League odbył się rewanż na Stamford Bridge. Chelsea grała przeciwko Brighton i Hove Albion. Fani Bluesa czekają na zwycięstwo. Nie można zaprzeczyć, że gracze w koszulki piłkarskie ciężko pracują nad tą grą. Hazard i Kante powrócili do składu wyjściowego, a Odoi rozpoczął pierwszą karierę w Premier League.

Pod koniec pierwszej połowy Chelsea objęła prowadzenie w pierwszej połowie, strzelając gola 1: 0 z Giroud. W drugiej połowie Chelsea powiększyła przewagę, a Hazard złamał obronę przeciwnika i łatwo osiągnął 2-0. Rekord. Fani Chelsea wciąż mają nadzieję na noszenie koszulka Chelsea Hazard, aby pozostać w Chelsea. W 63. minucie Hazard strzelił dwa gole, pomagając Chikowi i ponownie zwiększając wynik dla zespołu. Po tym, jak obie strony nie zrobiły drzewa, wynik został zablokowany na poziomie 3-0.

Chelsea pokonała Brighton i Hove Albion 3: 0 u siebie. Chelsea zajęła piąte miejsce w Premier League.