0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Borussia Dortmund przegrywa 2 do 3 z FV Werder Bremen
05 Feb

W trzeciej rundzie Pucharu Niemiec 2019-20 Borussia Dortmund rzuciła wyzwanie FV Werderowi Bremen na wyjeździe. W końcu Borussia Dortmund poprowadziła FV Werder Bremen 2-3 z dwoma bramkami w pierwszej połowie. Fani w koszulki piłkarskie na miejscu byli bardzo niezadowoleni. Szerszenie nie zakwalifikowało się do ćwierćfinału Pucharu Niemiec i zostały wyeliminowane.

Na początku pierwszej połowy Borussia Dortmund nie była w formie. W 16 minucie Salke przełamał bramkę i osiągnął pozycję lidera dla FV Werder Bremen. W 30. minucie FV Werder Bremen powiększył prowadzenie. Pierwsza połowa prowadziła 2-0 Borussia Dortmund. W drugiej połowie łatwo było grać obok siebie. Jako rezerwowy Haland i Reina strzelili po jednym golu. Haland, ubrany w koszulka Borussia Dortmund, został pierwszym zawodnikiem Bundesligi, który strzelił bramki w pierwszych czterech meczach. FV Werder Bremen również strzelił gola w drugiej połowie. Wciąż ściągając sobie nawzajem wynik, ostatecznie zablokowany na 2-3. Borussia Dortmund przegrała z FV Werder Brema i przegrała.

Ale ostatecznie Borussia Dortmund przegrała 2 do 3 i spudłowała pierwszą 8.