0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Bayern München wygrywa 2: 1 w rewersie
18 Dec

Bundesliga doszła do 12. rundy, a gigant Bundesligi, Bayern Monachium, gra u siebie z VfL Wolfsburg. Wielu kibiców wspierało ich już w koszulki piłkarskie drużynowych. Chociaż Bayern Monachium jest silną drużyną w Bundeslidze, ostatnie wyniki Bayernu Monachium nie są zbyt dobre. Bayern Monachium odniósł tylko jedno zwycięstwo w poprzednich 4 kolejkach ligi. Rekord VfL Wolfsburg w Bundeslidze w tym sezonie wciąż jest niepokonany. Na taką walkę obu drużyn też warto się doczekać.

Na początku gry VfL Wolfsburg od dłuższego czasu prowadził silną ofensywę, a VfL Wolfsburg szybko objął prowadzenie! 1 do 0. Bayern München wyrównał w czasie przerwy w pierwszej połowie! 1 do 1. Tysiące kibiców w koszulka Bayern Monachium po cichu ich kibicuje. W drugiej połowie strony były łatwe do walki. W pierwszych 5 minutach spotkania Lewandowski ponownie strzelił gola dla Bayernu Monachium, a Bayern Monachium zdobył prowadzenie! 2 do 1.

W końcu cały mecz się skończył, Bayern Monachium 2: 1 odwrócił wynik i odniósł ostateczne zwycięstwo.