0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Bayern Monachium prowadzi z passą 2- 1
30 Oct

Zawody Grupy A Ligi Mistrzów UEFA 2020/21 pomiędzy Bayernem Monachium a FC Lokomotiwem Moskwa. Wierzę, że gracze w koszulki piłkarskie dadzą z siebie wszystko w tej grze. Obie strony odniosły wyjazdowe zwycięstwo w meczu, które jest trudniejsze do oceny. Bayern München był ostatnim mistrzem Ligi Mistrzów. Wszyscy zawodnicy i fani są ciekawi, kto zostanie zwycięzcą. Na początku meczu obie strony nadal zaciekle rywalizowały. Jednak wkrótce Bayern Monachium objął prowadzenie w 13. minucie. Bayern Monachium prowadził FC Lokomotiw Moskwa 1: 0. Zawodnicy w koszulka Bayern Monachium byli bardzo zadowoleni. Przez prawie godzinę żadna ze stron nie zdobyła gola. W 70. minucie drugiej połowy FC Lokomotiw Moskwa wycofał się 1: 1. Wkrótce Bayern Monachium ponownie w 79 minucie przekroczył 2: 1. W końcu wynik został zablokowany na 2-1. Pod koniec meczu Bayern Monachium wygrał 2: 1, a Bayern Monachium również prowadził w Lidze Mistrzów z 2 kolejnymi zwycięstwami.