Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Barcelona wciąż goni Neymara
28 Dec

Barcelona wciąż goni Neymara

Pogłoski między Neymarem a Barceloną zaczęły znów wrzeć. Dla Neymara, który nosił koszulki piłkarskie Barcelony, Neymar nadal jest głównym zmartwieniem Barcelony, a Neymar może zostać wprowadzony następnego lata. To, czy Neymar będzie w stanie zostać następcą Messiego, zależy od wyników Neymara w drugiej połowie sezonu.

Messi ma w tym roku 31 lat, więc Barcelona zdecydowanie będzie chciała znaleźć następcę Messiego. Tak więc, z perspektywy Barcelony, Neymar jest naturalnym następcą Messiego, po pierwsze dlatego, że Brazylijczyk jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy, a po drugie dlatego, że osiągnął sukces w Barcelonie i umie grać w Barcelonie. Pomoże to przejąć ciężar koszulka FC Barcelona Messi nr 10. Dlatego Barcelona wyznaczyła teraz Neymar jako cel numer jeden w rekrutacji okien letnich.

Nieprzerwane zażalenia między Neymar a Barceloną również są poza naszym zrozumieniem. Temat Barcelony, która chce przedstawić Neymara, został zatrzymany i nie możemy się doczekać wspólnego miejsca docelowego Neymar.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty