Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Arsenal nowy sezon koszulkę ekspozycji
06 Mar

Arsenal nowy sezon koszulkę ekspozycji

Rozpoczął się nowy sezon, a fani z niecierpliwością czekali na koszulkę tego sezonu. Istnieje również wiele sposobów na ujawnienie stylu koszulki. A co z koszulki piłkarskie z domu Arsenalu i poza nim? Spójrzmy.

W Internecie wydano zdjęcie koszulki Arsenalu w przyszłym sezonie. Chociaż sponsor koszulki drużyny zmienił się z Hummera na Adidasa, tradycyjny czerwony i biały kolor koszulki drużynowej nie zmienił się. Na ramionach znajduje się unikalny czarno-biały pasek Adi. Odtąd jest tak jak pozycja na ramieniu domowej koszulka Arsenal FC drużyny niemieckiej w Mistrzostwach Świata w RPA w 2010 roku. Koszulka wyjazdowa ma kolor żółto-czarny, czerpiąc z 80-letniego stylu klasycznego drużyny, składając hołd zamianie Arsenalu w 1989 roku na wspaniałe osiągnięcia Liverpoolu w zdobyciu mistrzowskiego tytułu.

Nowe zdjęcia szpiegowskie z nowego sezonu Arsenalu zostały ujawnione, a gra wyjazdowa była hołdem dla odwrotu. Pojawił się nowy sezonowy dżokej, więc fani nie wiedzą, jak wygląda ta koszulka? Witamy na naszej stronie internetowej w celu konsultacji.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty