Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Areola i Mbappé pozują do niezadowolenia fanów
23 Sep

Areola i Mbappé pozują do niezadowolenia fanów

Real Madryt przegrał z Paris Saint-Germain 0-3 w pierwszym meczu grupy Ligi Mistrzów. Ta płyta jest naprawdę rozczarowaniem dla fanów noszących koszulki piłkarskie na scenie. W tym przypadku po meczu Areola uśmiechnęła się i zrobiła zdjęcia byłym kolegom z drużyny Mbappé i Shubo Motingowi. Jego zachowanie wywołało również wiele kontrowersji, co spowodowało niezadowolenie fanów Realu Madryt.

Po tym, jak Areale dowiedziała się, że fani Realu Madryt są niezadowoleni, wyjaśnili również swoje własne INS. Drodzy fani Realu Madryt, przykro mi z powodu komentarzy fanów w sieci społecznościowej. Mam nadzieję, że wszyscy fani Realu Madryt rozumieją, że nie znoszę ludzi. Dla mnie do Realu Madryt jestem dumny i dumny z mojej koszulka Real Madryt. Lojalność i motywacja naszego Realu Madryt jest nawet trochę wątpliwa. Utratę ostatniej nocy podzieliłem ze wszystkimi ludźmi z rodziny Realu Madryt.

Areola przeprosiła także fanów, których dotyczyły ich własne zdjęcia. Mam jednak nadzieję, że uda nam się wspólnie osiągnąć wiele osiągnięć. Przyjdź Real Madryt! !

Być może zainteresują Cię poniższe produkty