0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
AC Milan Guild Wars 1-1 S.S. Lazio
28 Nov

W 13. rundzie Serie A S.S. Lazio wystąpił przeciwko AC Milanowi. S.S. Lazio w domu 1: 1 absolutny AC Milan, Kessié zepsuł się, Correa złamał drzwi dla zespołu. Wielu fanów nosi koszulki piłkarskie, aby obejrzeć tę grę.

W historii Serie A obie drużyny rozegrały w sumie 150 razy, ale AC Milan ma przewagę nad rywalami. Jednak ta gra nie zagrała ponownie. Obie strony nie zdobyły trudnego wyniku. Obie drużyny zdobyły 0: 0 w pierwszej połowie. Rozpoczęła się druga połowa, a obie strony były łatwe do walki. Gra trwała 77 minut. AC Milan wystartował w kontrataku, ubrany w koszulka AC Milan z rzutu z dystansu, Kessié, i załamał się do siatki na Lee Wallace. AC Milan 1: 0 prowadzi S.S. Lazio. Druga połowa zdobyła 1-0. Następnie wszedł w fazę zatrzymania. Gra trwała 4 minuty. Correa złamał piłkę w pobliżu linii karnej i wykonał niski strzał. S.S. Lazio 1-1 buzzer związany AC Milan. Wynik końcowy jest zablokowany 1-1.

Lazio VS AC Milan ostateczna bitwa 1-1. Kessié złamała drzwi, a Correa złamał drzwi, by wesprzeć zespół.