0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
AC Milan 1: 0 na wyjeździe wygrał z Parmą Calcio 1913
02 Dec

AC Milan nie spisał się dobrze w tym sezonie i zajął 11. miejsce w tabeli. Tysiące fanów z koszulki piłkarskie są rozczarowani AC Milan w tym sezonie. Serie A dotarła już do 14. rundy, gość AC Mi Mi rzucił wyzwanie Parmie Calcio 1913, nie trafiając piłki w 88 minut, AC Milan pokonał Parmę Calcio 1913 1-0 na wyjeździe.

W historii Serie A obie drużyny grały łącznie 50 razy, z których AC Milan ma 26 zwycięstw, 13 remisów i 11 porażek. W pierwszej połowie gry obie strony nie mogły złamać bramki przeciwnika i zakończyły się w pierwszej połowie wynikiem 0-0. W drugiej połowie łatwo było grać obok siebie. W ostatnich dwóch minutach AC Milan wystawił wiedzę w 88. minucie! Theo Hernández z powodzeniem strzelił, 1-0, zdjął koszulka AC Milan z okazji, został ostrzeżony przez żółtą kartkę. Jednocześnie AC Milan zablokował również zwycięstwo w tej grze.

Jedynym golem Theo Hernándeza, AC Milan wygrał 1-0 na wyjeździe.