Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
100 milionów funtów na zakup Grealish
05 Nov

100 milionów funtów na zakup Grealish

W letnim oknie tego roku zarówno Manchester United, jak i Manchester City chcą podpisać Grealish. Manchester United i Manchester City zawsze były rywalami, a umowa Grealisha ostatecznie spadła na Manchester City. Włożył koszulki piłkarskie i dołączył do gry. Z letniego okna Manchester City wydał 100 milionów funtów na podpisanie Grealish, co już zostało skrytykowane przez fanów.

Grealish, który podpisał kontrakt na 100 milionów funtów, stał się najcenniejszym graczem w historii Premier League, ale czy ta cenna umowa ma taką wartość? Grealish zaliczył 9 startów dla Manchesteru City i strzelił tylko jednego gola. Ten występ jest naprawdę trochę przeciętny. Czy jest wart koszulka Manchester City za 100 milionów funtów? Dlatego zarówno Grealish, jak i Guardiola zostały skrytykowane przez fanów. Czują się też bezwartościowi dla 100 milionów funtów Manchesteru City.

Rzeczywiście, nie warto kupować zawodnika, który nie odegrał żadnej roli w drużynie za tak wysoką cenę. Wciąż mam nadzieję, że Grealish wymyśli mocny dowód na to, że jest godny tej wartości.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty