0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
benzen zaliczył 7 kolejnych meczów ligowych
16 Apr

W 30 kolejce La Liga sezonu 2020/21 Real Madryt grał u siebie z Barceloną. Te dwie drużyny zawsze były dla siebie wrogami, więc obie strony mają nadzieję walczyć o swoje koszulki piłkarskie w tej rundzie zawodów. W końcu Benzene i Kroos strzelili gola, Mingesa odzyskała bramkę, a Real Madryt 2: 1 Barcelona tymczasowo wspiął się na szczyt.

Siła Realu Madryt i Barcelony nie różni się zbytnio, więc tego rodzaju derby przyciągają również uwagę wszystkich środowisk. Po rozpoczęciu meczu Real Madryt rozpoczął zaciekłą ofensywę. W 13. minucie benzen doprowadził Real Madryt do bramki. W 28. minucie Real Madryt ponownie powiększył prowadzenie i Kroos strzelił pomyślnie. Zawodnicy w koszulka Real Madryt są z niego dumni. W drugiej połowie Barcelona zaczęła dokonywać korekt, a Barcelona zdobyła punkt w 60. minucie. W następnym czasie obie strony nie zdobyły gola. Wynik został zamknięty na 2-1.

W końcu cały mecz się skończył i Barcelona przegrała 1: 2 z Realem Madryt. Real Madryt wygrał także trzy kolejne mecze derbowe.