Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Trener Paris Saint-Germain wybiera Zidane
26 Apr

Trener Paris Saint-Germain wybiera Zidane

Chociaż Paris Saint-Germain zawsze był hegemonem Ligue 1, nie osiągnął żadnych wyników w Lidze Mistrzów. Nie mów, że dyrektorzy Paris Saint-Germain nie są zadowoleni z tego niezwykle drogiego zespołu supergwiazd, nawet fani noszący koszulki piłkarskie Paris Saint-Germain są bardzo niezadowoleni.

Jeśli zespół nie był w stanie sprostać oczekiwaniom, to albo podpisuje kontrakt, albo decyduje się na zmianę trenera. A Paris Saint-Germain wyraźnie wybrał to drugie. Paris Saint-Germain zdecydował się zwolnić Pochettino, a szczegóły są finalizowane. Ponadto Paris Saint-Germain rozważa Conte jako następcę Pochettino. Czy zawodnicy w koszulka Paris Saint-Germain polubią głównego trenera? Chociaż Conte chce trenować Paris Saint-Germain, drużyna paryska postrzega Zidane'a jako swój pierwszy wybór.

Zidane był założycielem trzech kolejnych tytułów Ligi Mistrzów Realu Madryt. Cel Paris Saint-Germain podpisania kontraktu z Zidane jest bardzo jasny, to znaczy Paris Saint-Germain chce osiągnąć wyniki w Lidze Mistrzów. Kto ostatecznie zostanie głównym trenerem Paris Saint-Germain? Poczekamy i zobaczymy.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty