Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Real Madryt chce wymienić Varane na Mbappé
30 Apr

Real Madryt chce wymienić Varane na Mbappé

Paris Saint-Germain został odwrócony przez Manchester City 1: 2 w półfinale Ligi Mistrzów. Mbappé, który już wykiełkował i opuścił Paris Saint-Germain, nie mógł tego dłużej zatrzymać. Fani obawiali się, że zdejmie koszulki piłkarskie Paris Saint-Germain, a to jest jeszcze bardziej pewne. Real Madryt również go obserwuje, chcąc wymienić Mbappé, używając światowej klasy środkowego obrońcy Varane'a i dodając pieniądze.

W półfinale Ligi Mistrzów Mbappe i Neymar powiedzieli, że nadal są bardzo dobrzy, ale niezdolność ich kolegów z drużyny ostatecznie doprowadziła do odwrócenia rywala. Real Madryt jest również ulubioną drużyną Mbappé, ponieważ z powodu presji finansowej Real Madryt nadal nie jest w stanie udźwignąć wysokich opłat transferowych. Ta opcja będzie największą przeszkodą dla Mbappé, aby ostatecznie zdecydować się na założenie koszulka Real Madryt. Według gazety Marca Real Madryt zamierza wykorzystać Varane jako kartę przetargową.

Chociaż Paris Saint-Germain chce zatrzymać Mbappé, jeszcze nie podpisała umowy. Środkowy obrońca zawsze stanowił ukryte zagrożenie dla Paris Saint-Germain. Czy Real Madryt może przenieść Paris Saint-Germain za pomocą tej wymiany?

Być może zainteresują Cię poniższe produkty