Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Mourinho wybiera młodych zawodników
06 Apr

Mourinho wybiera młodych zawodników

Sánchez ma w tym roku 25 lat, a jego poziom nie należy do najwyższych wśród gigantów, takich jak Tottenham Hotspur. Ale jest głównym graczem wyszkolonym przez Mourinho i członkiem planu Mourinho, aby Tottenham Hotspur stał się młodym składem. Decyzja Mourinho spodobała się również fanom. Nie mogą się doczekać, aż Sánchez w koszulki piłkarskie weźmie udział w meczu.

Sánchez to gracz, który potrafi grać samodzielnie. Jego prędkość jest bardzo duża, co może nadrobić niedociągnięcia Della na korcie. Jest 23-letni Rodden, 21-letni Tanganga i inni młodzi zawodnicy. Wszyscy lubią nosić koszulka Tottenham Hotspur i walczyć o swoje marzenia. Chociaż ci pozornie niedojrzali gracze popełnią kilka błędów niskiego poziomu w meczu z Newcastle, zespół potrzebuje nie tylko wsparcia starych graczy, ale także rozwoju młodych graczy. Mourinho wybrał młodych graczy. To bardzo ważna decyzja.

Mourinho wykorzystał porażkę czołowej czwórki jako zakład, aby zapewnić tym młodym ludziom szansę i rozpęd do kibicowania Tottenhamowi.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty