0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Bayern Monachium przegrał 1: 2 na wyjeździe z 1. FSV Mainz 05
27 Apr

Bayern Monachium Challenge 1. FSV Mainz 05. Niedługo po meczu 1. FSV Mainz 05 rozpoczął własną potężną ofensywę w koszulki piłkarskie! 1-0! 1. FSV Mainz 05 ma szansę wyprzedzić! W 36. minucie spotkania 1. FSV Mainz 05 zwiększało prowadzenie na 2-0! Pod koniec pierwszej połowy Bayern Monachium przegrał 0-2 do 1. FSV Mainz 05.

Druga połowa meczu była kontynuowana. Bayern Monachium nie miał zbyt wielu okazji. Zawodnicy w koszulka Bayern Monachium nie byli w stanie przebić się przez linię obrony 1. FSV Mainz 05. Jednak nasz świetny rdzeń gracza Lewand stworzył możliwości dla zespołu, 2-1! Bayern München odzyskuje bramkę. Następnym razem żadna ze stron nie osiągnęła żadnych osiągnięć i wynik został zablokowany na 2-1.

Pod koniec meczu Bayern Monachium przegrał 1: 2 na wyjeździe z 1. FSV Mainz 05 i stracił szansę na zablokowanie samego mistrza Bundesligi w tej rundzie!