Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Druga koszulka Manchesteru United jest narzekana przez fanów
22 Sep

Druga koszulka Manchesteru United jest narzekana przez fanów

Wiemy, że ogłoszono drugą wyjazdową koszulkę Manchesteru United. Jak projektowana jest koszulki piłkarskie Manchesteru United we współpracy z Adidasem? Paski zebry inspirowane tą koszulką pochodzą z pasków na marmurowej podłodze i okiennic bezpieczeństwa na Old Trafford. Ma również upamiętnić 110. rocznicę powstania Old Trafford jako siedziby Czerwonych Diabłów.

Chociaż ta koszulka ma upamiętniać historię Manchesteru United i zawiera klasyczne kolory. Chociaż zaprojektowanie tej koszulki zajęło projektantom Adidasa dwa lata, ta koszulka również przeszła dwie różne oceny. Fani narzekali, że ta koszulka Manchester United jest zbyt brzydka. Niektórzy internauci opublikowali zdjęcia grupy przestępców w mundurach więziennych z tekstem: „Manchester United w przyszłym sezonie”. Oznacza to, że koszulka Manchesteru United jest zbyt podobna do munduru więziennego.

Styl koszulki zostanie oceniony przez kibiców po ogłoszeniu, a koszulka Manchesteru United jest dla nich rzeczywiście nie do przyjęcia. Czekamy na zmiany.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty