Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Wystawa koszulki Manchester City w następnym sezonie
10 Jul

Wystawa koszulki Manchester City w następnym sezonie

Nowy sezon wkrótce się rozpocznie, a fani również oczekują, że nowy sezon może przynieść pełny sezon. Koszulka nowego sezonu jest również najbardziej godna oczekiwań fanów. FootyHeadlines opublikowało szpiegowski strzał z domowej koszulki piłkarskie Manchesteru City w następnym sezonie.

Domowe koszulki Manchester City są nadal oparte na ich tradycyjnych kolorach, głównym kolorem tej koszulki jest nadal kultowy błękit Manchesteru. Projekt koszulki jest bardzo innowacyjny. Z przodu i na rękawach koszulka Manchester City zastosowano błękitne szwy na sezon koni, a tył koszulki jest czysto niebieski. Inspiracją dla tego projektu koszulki jest głównie mozaikowa kultura Manchester City, której celem jest czerpanie inspiracji z kultury.

Ta koszulka jest rzeczywiście bardzo innowacyjna. Zmienia kolor tradycyjnego dżerseju. Zamiast tego wykorzystuje błękitną grafikę zszywania sezonu koni. Myślę, że Manchester City chce wykorzystać tę koszulkę, aby odwrócić zły rekord z poprzedniego sezonu. Życzymy mu powodzenia.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty