Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Solskjær chce przedstawić Halandię
18 Jan

Solskjær chce przedstawić Halandię

Haland, który strzelił 28 bramek w 22 meczach w tym sezonie, przyciągnął uwagę ze wszystkich dziedzin życia, a Manchester United niedawno skandal z centrum Red Bull w Salzburgu. Według wiadomości trener Manchesteru United Solskjær zdecydował się na zimowy znak Halandii. Solskjær podpisał w tym sezonie koszulki piłkarskie u siebie z Manchesterem United, co sprawiło, że Manchester United był bardziej podekscytowany.

Chociaż Haland podpisał koszulkę Manchester United, podpisał również swoje imię na Leeds United, Napoli i innych koszulkach. Jednak determinacja Manchester United, aby go sprowadzić, nie zmieniła się. Sam Haland nie ma nic przeciwko noszeniu koszulka Manchester United, ponieważ Manchester United jest gotów zapłacić 76 milionów funtów za wprowadzenie Halandii, a ta transakcja jest również w trakcie negocjacji.

Solskjær również odpowiedział na to. Nie komentuję plotek o transferze. Haland wie, co chce zrobić i wie, co zrobi, więc nie muszę udzielać rad zawodnikom z innych drużyn.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty