0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Puchar Anglii Chelsea wyeliminował Nottingham Forest FC
08 Jan

W trzeciej rundzie Pucharu Anglii Chelsea zmierzyli się u siebie z Nottingham Forest FC. Aby uczcić 50. rocznicę pierwszego Pucharu Anglii, Chelsea upamiętnia swoje pierwsze zwycięstwo w 1970 roku. Weź udział w koszulki piłkarskie vintage z mistrzostw 1970. Ostatecznie Chelsea wyeliminowała 2: 0 Nottingham Forest FC u siebie.

W szóstej minucie meczu Chelsea wyszła na prowadzenie. Chelsea 1-0Nottingham Forest FC! W 33. minucie Barkley z drugą asystą Odoi z łatwością popchnął pustą bramkę, Chelsea 2: 0 Nottingham Forest FC! W drugiej połowie łatwo było grać obok siebie. W drugiej połowie żadna ze stron nie osiągnęła sukcesu. Wynik został zablokowany na 2-0. Fani w koszulka Chelsea dopingowali go. Chelsea poprzednio poniosła dwie kolejne porażki u siebie w Premier League. Ta gra nie tylko wygrała, ale także zablokowała przeciwników. To dało Chelsea wielką pewność siebie.

W meczu Chelsea pokonała Nottingham Forest FC 2-0, wyeliminowała Nottingham Forest FC i pomyślnie przeszła do następnej rundy.